Haйкращі технології обробки бетону від світового виробника №1: нам довіряють партнери — 25 років бездоганної репутації
EN

Реновація

 

Всі промислові підлоги, як правило, поділяють на підлоги з підвищеним експлуатаційним навантаженням  і підлоги  захищені різними зміцнюючими покриттями.

 

За статистикою близько 70% всіх промислових підлог - це бетонні підлоги, що безпосередньо сприймають експлуатаційні навантаження.

 
 

Пошкоджені шви на стиках бетонних плит у промислових підлогах є джерелом багатьох проблем  для кожного складу і менеджера об'єкта.  Це і постійні витрати на ремонт як самих швів так і складського обладнання, пошкодження товарів при перевезенні, швидке зношення коліс навантажувачів, додаткові вібрації та удари, і навіть шкода здоров’ю операторів і т.д.

 
 

XТREME HARD ®  є ключовим базовим елементом технологій відновлення старих чи пошкоджених бетонних поверхонь.   

Потреба реконструкції бетонного покриття  виникає при появі різного роду дефектів  та зниженні експлуатаційних характеристик підлоги, а саме: руйнування верхнього бетонного шару, збільшення пилоутворення, втрата декоративного вигляду, поява тріщин, поява вибоїн, руйнування швів.

 
 

Бетонні та залізобетонні конструкції в більшості випадків піддаються негативному впливу вологи. Це призводить до активних руйнівних процесів - бетон старіє, втрачає міцність, кришиться, в ньому з'являються тріщини, починає протікати вода, і в результаті він руйнується.