Haйкращі технології обробки бетону від світового виробника №1: нам довіряють партнери — 25 років бездоганної репутації
EN

 

Ідея технології ПОЛІРОВАНИЙ БЕТОН бере свій початок із 1986 року при заснуванні компанії NATIONAL DIAMOND.  Мета компанії  була в тому , щоб стати лідером в галузі алмазних інструментів. Ми досягли цієї мети як через надвисокий рівень обслуговування клієнтів так і через розширення мережі  складів наповнених високоякісних інструментів. Постало питання розвитку, нових успіхів та  цілей.

 

Ось у 2007 році ми заснували новий підрозділ Xtreme Polishing Systems для обслуговування стрімко 

зростаючого ринку полірованих бетонних підлог.  Ми розширили нашу діяльність і досягли високих результатів під новим брендом Xtreme Polishing Systems. На сьогодні це один з найкращих світових виробників хімічних речовин і устаткування для полірування бетонних поверхонь.

      

Наші інженери та досвідчений менеджмент розробили дуже інноваційні продукти, що працюють максимально якісно у галузі бетонних покриттів. Постійний технологічний розвиток і удосконалення продукції позиціонували нашу компанію як лідера у даному сегменті ринку.

 

Наші підрозділи працюють у трьох напрямках виробництва, а саме:

 

 - ОБЛАДНАННЯ,

 - ХІМІЧНІ ЗАСОБИ ОБРОБКИ,

 - ІНСТРУМЕНТ.

 

 

Підрозділ ОБЛАДНАННЯ розробив шліфувальну машину номер один у світі, і ця машина залишається топом продаж протягом останніх декількох років, це наш Бетонний Джин 3-в-1  шліфувально-полірувальна машина. Повна лінія типів такого обладнання складає 12 шліфувальних машин, розрахованих для будь-яких об’ємів робіт.

 

Підрозділ ХІМІЧНІ ЗАСОБИ ОБРОБКИ розробив новітній, унікальний за своїми характеристиками, зміцнювач для бетону Xtreme Hard, що також став №1 у використанні  на всіх континентах починаючи від Америки, Європи  і до Росії та Китаю. Xtreme Hard був тестований та сертифікований найавторитетнішими архітекторами, державними агентствами контролю якості та незалежними лабораторіями. І визнаний революційним засобом у своїй категорії продуктів.

 

Підрозділ ІНСТРУМЕНТ розробив найміцніші до стирання алмазні сегменти по доступній ціні. XPS використовує лише мілко дисперсні 940mbs термостійкі алмази оброблені особливим чином, для забезпечення максимального ресурсу використання до 3000м2. Ці металеві алмазні сегменти ідеально підходять до нашої ексклюзивної XPS системи магнітних плит,що передбачає настільки легку зміну шліфувальних та полірувальних сегментів як 1,2,3. Ці магнітні перехідні пластини підходять як до більшості відомих брендів полірувального обладнання, таких як STI, TERRCO, LAVINA, HUSQVARNA, SASE, LEVETEC так і до менш відомих локальних виробників.Це уможливлює використання наших алмазних сегментів практично у будь-якому обладнанні.  

 

NATIONAL DIAMOND і Xtreme Polishing Systems LLC  зобов'язані нашим безперервним зростанням Вам, нашим лояльним партнерам . Дякуємо, що підтримуєте нас впродовж багатьох років.  А ми, в свою чергу, продовжуємо прикладати усіх зусиль , щоб удосконалити технології полірування бетону через розробку  навчальних семінарів і через тематичні зустрічі. Ми фінансуємо наукові дослідження зі зміцнення алмазних дисків, розробки хімії та обладнання для обробки бетону в наукових установах по всьому світу , в тому числі в Німеччині та Сполучених Штатах. Також ми стараємось вести максимально екологічне виробництво для збереження навколишнього середовища.

 

Ми почали публікацію серії книг для підвищення обізнаності про наші технології в галузі житлового будівництва, бізнес-центрів та інших сфер застосування .    

 

Уже більш ніж 25 років ми не просто радимо, ми намагаємось слухати Ваші запитання та знаходити відповіді. Ми віримо, що Ваш успіх це наш успіх і перевага.

 

 

Щиро Ваші,

Xtreme Polishing Systems LLC 

 

 

Крістофер Лавін ,

Президент