Haйкращі технології обробки бетону від світового виробника №1: нам довіряють партнери — 25 років бездоганної репутації
EN

Статті на тему

 

Практично всі будівлі мають бетонну плиту в основі підлоги . Ці плити зазвичай або покриті тонкошаровими ( лакофарбовими ) або товстошаровими ( мастичними наливними або високонаповнений ) складовими  на основі акрилових або епоксидних смол або поліуретанів , або мають покриття для підлоги , такі як килимові , лінолеум , керамічна або кам'яна плитка. Такі покриття можуть містити небезпечні для здоров'я і навколишнього середовища речовини , такі як феноли , фталати ( пластифікатори ) , фунгіциди ( консерванти), ізоціанати і т.п.

 
 

Бетон являє собою якісний і надійний будматеріал, найбільш часто використовується у виробничих приміщеннях. Сухість, рівність і гладкість та економічність поверхні - ось основні вимоги, що дозволяють відносити бетонне покриття до довговічних і міцних.  Але щоб знепилити та зробити таку підлогу простою в експлуатації і естетичною додаткові етапи обробки є просто необхідними. Вирішує такі задачі технологія ПОЛІРОВАНИЙ БЕТОН.

 
 

На сьогоднішній день проникаюча гідроізоляція широко представлена різними торговими марками на нашому ринку, але питання вигідної ціни та високої якості завжди буде актуальним для споживача. Тому до Вашої уваги надаємо перелік основних функціональних показників для проникаючої гідроізоляції та інші характеристики, що є важливими для правильного вибору гідроізоляції саме для Ваших задач.

 
 

Технології зміцнення та знепилення бетону прийшли на вітчизняний ринок порівняно недавно. В основим базовим елементом , як правило, є рідкий хімічний ущільнювач бетону, що взаємодіє з цементом на молекулярному рівні, створюючи міцний верхній шар бетонної підлоги. Різні виробники виготовляють такі засоби на основі своєрідних хімічних формул. Проте за різною хімічною формулою ховається і функціональність.

 
 

Основний показник, яким характеризується бетон - міцність на стиск, за яким встановлюється клас бетону. Згідно СНиП 2.03.01-84 "Бетонні та залізобетонні конструкції", клас позначається латинською буквою "B" і цифрами, що показують витримується тиск в мегапаскалях (МПа). Наприклад, позначення В25 означає, що бетон даного класу в 95% випадків витримує тиск 25 МПа (СНиП 2.03.01-84 *). Але для розрахунку показника міцності необхідно враховувати коефіцієнти.

 
 

Бетон (від фр. bton ) - будівельний матеріал, штучний кам'яний матеріал, отриманий в результаті формування і твердіння раціонально підібраної і ущільненої суміші складається з терпкої речовини ( цемент або ін), великих і дрібних заповнювачів, води. У ряді випадків може містити спеціальні добавки, а також відсутні вода (наприклад в асфальтобетоні).

 
 

Вирівнювання бетонної поверхні, як підготовчий етап перед нанесенням фінішного покриття, або як самостійний процес будівельних робіт, є найважливішим заходом, від якого залежить якість кінцевої поверхні. Саме шліфування бетонної підлоги передує процесам знепилювання, просочення, обробки лаками або фарбами і саме цей етап обробки, повинен забезпечити надійне зчеплення полімерного покриття з поверхнею бетону

Види шліфування: вологе чи сухе?

 
 

 Гідроізоляційний захист розділяють на первинну і вторинну гідроізоляцію.  

До первинної відносять заходи, що забезпечують непроникність конструкційного матеріалу споруди. До вторинної - додаткове покриття поверхонь конструкцій гідроізоляційними матеріалами (мембранами) з боку безпосереднього впливу агресивного середовища .