Haйкращі технології обробки бетону від світового виробника №1: нам довіряють партнери — 25 років бездоганної репутації
EN

Засоби для зміцнення та догляду

Наша технологія обробки бетону дозволяє перетворити просто сіру нерівну поверхню на міцну, експлуатаційно витривалу декоративну структуру. 


Основним елементом, що дозволяє XtremePolishingSystems  технології розкрити весь потенціал, являється революційний, у своїй категорії, засіб обробки ХtremeHard, що ущільнює та зміцнює бетонний масив, тим самим готуючи поверхню до подальших маніпуляцій, по завершенні яких, ми отримуємо міцну, просту в обслуговуванні, екологічну, красиву декоративну підлогу. 


XtremeHard розроблений на основі ультрадисперсних речовин, що проникають  в структуру бетону, збільшуючи щільність та  твердість поверхні бетону.


Цей  інновацій засіб є абсолютно екологічним та має уникальну запатентовану формулу. Концентрат містить в основі воду та кулькоподібні нано-частки діоксину кремнію розміром 5*10-9, що є приблизно в 100 разів менше середнього розміру зерна цементу. Достатньо лише одного нанесення на весь термін експлуатації підлоги ! Зміцнення поверхні бетонного покриття складає від 60 до 150 МПа.


Наступне покоління зміцнювача для бетону представляє ХtremeHard 2 розроблений на основі ХtremeHard, але з додаванням у хімічну формулу часток титану, що забезпечує також антибактеріальне покриття, а також підвищує стійкість обробленої поверхні до всіх інших факторів навколишнього середовища.


Фінішне покриття лаком XtremeShield повністю герметизує бетонну поверхню, додає супер блиску при фінальній обробці, а також забезпечує максимальну стійкість до агресивних забруднень, як наприклад, промислові масла та кислотні речовини.